Bölge Yöneticiniz Paylaş

HİDROMEK AR-GE’nin Zirvesinde!

HİDROMEK, 20-21 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara Congresium’da gerçekleşecek olan "6. Özel Sektör AR-GE ve Tasarım Merkezleri Zirvesi"nde yer alacak.

HİDROMEK, T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın koordinatörlüğünde düzenlenen ve bu yıl 6.sı gerçekleşecek olan “Özel Sektör Ar-Ge ve Tasarım Merkezleri Zirvesi”ne katılıyor.

20-21 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara Congresium'da gerçekleşecek olan etkinlikte Ar-Ge ve tasarım merkezlerinde yapılan çalışmalar ve projelerle elde edilen yenilikler kamuoyu ile paylaşılacak. Etkinlik kapsamında Ar-Ge ve tasarım merkezlerinin sorunlarının tartışılması, başarılı Ar-Ge merkezlerine ödül verilmesi ve yeni Ar-Ge ve tasarım merkezi olan firmalara belgelerinin verilmesi planlanıyor.

A-104 nolu stantta yer alacak olan HİDROMEK, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın yapmış olduğunu incelemeler neticesinde 5746 sayılı AR-GE kanunu kapsamında 2014 yılında ülkemizin 157. AR-GE Merkezi unvanını ve belgesini almaya hak kazandı. Ürün kalitesi ve teknolojisinin arttırılmasına yönelik yapılan çalışmaları ve özgün tasarımları ile iş makineleri sektöründe yeniliklere imza atan HİDROMEK ’in çok sayıda patent, faydalı model ve endüstriyel tasarım tescilleri bulunuyor.  

Başa dön