Bölge Yöneticiniz Paylaş

Bauma China 2016 Fuarı

22 KASIM 2016
25 KASIM 2016

Değerli takipçilerimiz,
HİDROMEK, 22-25 Kasım 2016 tarihlerinde, Çin’in Şanghay kentinde gerçekleşecek olan iş makinesi sektörünün önemli fuarlarından olan Bauma China’da ürünlerini sergileyecek. 

Kazıcı yükleyici, hidrolik ekskavatör ve motor greyder ürün gruplarında müşteri ihtiyaçlarına cevap veren HİDROMEK, ilk kez katılacağı Bauma China Fuarı’yla Uzakdoğu pazarındaki kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor. 

2013 yılında Mitsubishi Heavy Industries, Ltd.’den (MHI) satın aldığı motor greyder iş kolu üzerinden Tayland’daki üretim tesisinde üretimlerine devam eden HİDROMEK, MG 460 motor greyder modelini bu kez Uzakdoğulu kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. HİDROMEK MG 460 Motor Greyder opsiyonel bıçak yatırma silindirine sahip, yüksek performanslı bıçağıyla; hemzemin düzenlemesi, karıştırma, dozerleme, kazma ve hatta kar ve buz küreme gibi çeşitli işleri için mükemmel performans göstermek üzere üretilmiştir. HİDROMEK MG 460 motor greyderin yüke duyarlı, kapalı merkez hidrolik kontrol sistemi değişken deplasmanlı pompalardan oluşmaktadır. Bu sistem sayesinde uygun debi ve uygun basınç sağlayarak enerji tüketimi azaltılmaktadır. Eş zamanlı operasyonlarda, dengelenmiş debi, motora daha az yük binmesini sağlamaktadır. Bıçak özelliklerinin yanı sıra HİDROMEK MG 460 motor greyderin dayanaklılığı yüksek şasisi, bilgisayar simülasyon ve saha testleri yapılarak geliştirilmiştir. Gelişmiş tasarımı sayesinde makinenin ömrü ve dayanıklılığı arttırılmıştır.

GEN Serisi olarak adlandırılan hidrolik ekskavatör ürün grubundan HMK 220 LC paletli ekskavatörünü kullanıcılara sunan HİDROMEK tasarım ödüllü serisinin ipuçlarını bu makine ile veriyor. HMK 220 LC, mükemmel kumanda kabiliyeti ve güvenilirlik, düşük yakıt tüketimi, kolay bakım ve sınıfında lider operatör konforunu kullanıcılarına sunmaktadır. GEN Serisi ekskavatörler, sınıfında ilk kez sunulan Opera (HİDROMEK Operatör Ara Yüzü) ile donatılmıştır. Opera, kullanım esnasında ihtiyaç duyulan bütün fonksiyonları bir arada toplayan, operatörün ergonomik açıdan kolay ulaşabileceği bir noktada konumlandırılmış konsolu, kolay okunabilen estetik renkli TFT bilgi ekranı, elektronik kontrol üniteleri ve kullanıcı dostu yazılım ile entegre bir kullanıcı ara yüzüdür. GEN Serisi ekskavatörlerin bomu ve armı ağır saha şartlarında maksimum performans ve uzun ömür kombinasyonu gözetilerek imal edilmiştir.

HİDROMEK, kazıcı yükleyici ürün grubundan ise HMK 102 S ALPHA ile Bauma China Fuarı’nda olacak. Düşük yakıt tüketimi ve yüksek performans sunan HMK 102 S ALPHA kullanıcılarına yüksek verimlilik sağlamaktadır. HMK 102 S ALPHA’da bulunan tork konvertör kilidi (Lock Up) makine seyir halinde iken yüksek oranda yakıt ekonomisi sağlamaktadır. “Joystick Kazıcı Kontrolü” ile operatöre beklediği konforu sunan HMK 102 S ALPHA engebeli arazilerde ön kova içerisindeki yükün dökülmesini engelleyen MSS (Sarsıntısız Yürüyüş Sistemi) ile, kullanıcıya ekstra konfor sunup, kullanıcının maksimum üretkenlik elde edilmesine imkân vermektedir. HMK 102 S ALPHA’nın kabini içerisinde kullanılan “Çift LCD Ekranı” sayesinde kullanıcılar, kazıcı ya da yükleyici pozisyonundayken ön ve arka alana asimetrik yerleştirilmiş LCD ekranlar ile göstergeleri rahatlıkla kontrol edebilmektedirler. Bunun yanında HMK 102 S ALPHA’da kullanıcılar klasik yükleme işlerinde ve dar alan manevralarında TIPSHIFT tuşunu kullanarak direksiyon hâkimiyetini kaybetmeden hem yükleyici hem de ileri geri yön komutlarını tek noktadan uygulayabilmektedir. 

Yakın gelecekte satışlarını ve işbirliklerini arttırmayı planladığı Uzakdoğu pazarı ile bu buluşmasında üç ana ürün grubundan temsilcileriyle kullanıcılarla buluşan HİDROMEK, makinelerinin gücünü ve stilini Bauma China’da ziyaretçilerine detaylı olarak aktarmayı planlıyor. 

HİDROMEK, Bauma China Fuarı’nda Açıkalan E-74 standında yer alacak. 

Başa dön