Bölge Yöneticiniz Paylaş

HİDROMEK Başarılarını Sıralıyor!

HİDROMEK, başarısını en büyüklerin yer aldığı şirketlerin listelerinde yükselerek kanıtlıyor. Türkiye’deki en büyük 500 şirketin sıralandığı Fortune 500 Listesi’nde HİDROMEK bu yıl geçen yıllara göre daha üst sırada yer alıyor.

Fortune Dergisi tarafından her yıl yayınlanan ve uluslararası alanda büyük öneme sahip Fortune 500 listesinin, Türkiye 2017 sıralaması açıklandı. Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği listede finansal kurumlar ve holding şirketleri dışındaki tüm sektörler yer alıyor. Şirketler bir önceki yılın satış hacimlerine ve net satışlarına göre değerlendiriliyor. 

Fortune 500 Türkiye Listesi’nde HİDROMEK geçen yıl 225.sırada yer alırken, 2017 listesine 186. sırada girerek, listedeki yerini yükseltmeye devam ediyor. 

Bununla birlikte, HİDROMEK Türk sanayisi için referans kabul edilen, İstanbul Sanayi Odası tarafından yapılan araştırmalar sonucu hazırlanan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” listesinde de 108. sırada yer aldı.  Bu yıl ayrıca dünyanın en büyük makine üreticilerinin listelendiği Yellow Table'da HİDROMEK, 5. kez yer alarak, listeye 46. sırada girdi. 

Başa dön