Bölge Yöneticiniz Paylaş

HİDROMEK’e En Prestijli Tasarım Ödülü!

Dünyadaki en prestijli tasarım ödüllerinden olan Red Dot Tasarım Ödülleri’nde HİDROMEK iki ödül birden kazandı. HİDROMEK’ in yeni ürünleri “HMK 640 WL” lastik tekerlekli yükleyicisi ve “HMK 600 MG” motor greyderi ödüllerine bir yenisini ekledi.

Uluslararası platformda tasarımda gücün simgesi olan “Red Dot Award” ödülleri, dünya çapında en saygın değerlendirme platformlarından biri olarak kabul edilmektedir.


HİDROMEK, Red Dot 2017’de farklı kategorilerde iki ödül birden kazandı.  Ferrari, Audi, Apple gibi tasarımlarıyla ön plana çıkan dünya markalarının ödül aldığı Red Dot Tasarım Ödülleri’nde HMK 600 MG Motor Greyder “Red Dot Winner” ödülünü alırken, HMK 640 WL Lastik Tekerlekli Yükleyici “Best of The Best” ödülünü alarak, dünyanın en iyi tasarımları arasında yerini aldı. 

Otomotiv kategorisinde bu sene sadece 7 ürün “Best of the Best ödülünü kazandı. Böylece HİDROMEK dünyanın en saygın 7 tasarım ödüllü firmasından biri olurken, Türkiye’ nin “Best of the Best ödüllü ilk taşıtı HMK 640 WL ile bu kategoride ödül alan ilk Türk firması oldu.  Aynı şekilde, HMK 600 MG yine Türkiye’deki ilk Red Dot Product Design ödüllü taşıt oldu. 

HİDROMEK, bu ödüller ile birlikte, 7’si uluslararası düzeyde prestije sahip, toplam 9 adet tasarım ödülünün sahibi oldu. 

Başa dön